o nas

o firmie

Syntis

Od 2014 roku z pełnym zaangażowaniem pracujemy nad zapewnieniem pewności naszym Klientom i Partnerom. Podejmujemy wszelkie niezbędne działania mające na celu wzmocnienie oraz efektywne urzeczywistnienie ich planów biznesowych.

Specjalizujemy się w dostawach oraz wdrożeniach zaawansowanych systemów serwerowych, bazodanowych oraz systemów zabezpieczeń sieci teleinformatycznych.

Obszar działalności IT obejmuje kompleksową optymalizację infrastruktury środowiska IT, skoncentrowaną na doskonaleniu systemów informatycznych. Wykorzystujemy nasze rozległe doświadczenie w branży, aby dostarczyć klientom nie tylko ekspertyzę techniczną, ale także innowacyjne rozwiązania, które wzmocnią i zabezpieczą ich infrastrukturę informatyczną. Naszym celem jest zapewnienie klientom pełnej pewności i efektywności w obszarze IT.

Od kilku lat zajmujemy się projektowaniem, budową i obsługą sieci FTTH na potrzeby zarówno Generalnych Wykonawców jak i Inwestorów. Zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy sieci WiMAX/LTE (m.in. miejską sieć radiową w Białymstoku, przebudowę i modernizację sieci w Sochaczewie, Wołominie, Parczewie, Rząśniku). Dysponujemy wybudowaną przez nas siecią radiową pracującą w paśmie uwolnionym w miejscowości Tykocin, gdzie jesteśmy także Operatorem. Jako podwykonawca zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy około 2500km sieci FTTH na potrzeby Fibee IV.

Umowy dystrybucyjne z wiodącymi producentami umożliwiają nam oferowanie klientom sprawdzonych technologii i najwyższej klasy urządzeń. Dodatkowo, zawarte umowy partnerskie z największymi dostawcami zapewniają efektywne dostawy.

Od momentu założenia spółki przeszliśmy długą drogę nauki, zdobywania doświadczeń, łączenia różnych technologii w celu realizacji stawianych nam celów.

Dążymy do rozwoju, stale dopasowując strukturę i skład naszego zespołu do zmieniających się warunków na rynku oraz potrzeb naszych klientów.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, zapraszamy do kontaktu

Misja


Naszą misją jest stworzenie jak najlepszej relacji między marką a Klientem. Dążymy do budowania zaufania i satysfakcji poprzez autentyczną wartość i zaangażowanie, priorytetowo traktując potrzeby naszych Klientów.

Naszą wizją


jest osiągnięcie najwyższego poziomu obsługi Klienta. Realizujemy to, dostarczając najbardziej dopasowane rozwiązania. Zachęcamy do wprowadzania i korzystania z innowacyjnych rozwiązań.

Nasi Klienci


to głównie instytucje sektora publicznego, jednostki samorządowe, sądy, szpitale, szkoły czy uczelnie. Obsługujemy również firmy sektora prywatnego od małych i średnich firm, aż po duże korporacje.

Nasz zespół


Wierzymy w moc ludzi. Ich pasja, doświadczenie i zaangażowanie to nasz klucz do sukcesu. Jesteśmy dumni, że tworzymy zespół pełen specjalistów gotowych zapewnić najwyższą jakość usług i kompleksową obsługę.